صفر تا صد وقت سفارت لیتوانی

لیتوانی چگونه کشوری است؟

وقت سفارت لیتوانی را اخذ کنید تا سفری هیجان انگیز را آغاز کنید. کشور زیبای لیتوانی درست در شمال شرق قاره اروپا واقع شده است. این کشور زیبا و دیدنی جمعیت اندکی دارد که نسبت به مساحت آن به چشم نمی‌آید. در کل جمعیت این کشور به سه میلیون هم نمی‌رسد.
زبان رسمی این کشور لیتوانیایی است که ریشه آن ترکیب زبان‌های هند و اروپایی است. دو زبان دیگری که در این کشور رایج است روسی و لهستانی می‌باشد. برخی از مردم به این دو زبان مسلط هستند اما این دو زبان به‌عنوان زبان‌های رسمی در این کشور شناخته نمی‌شوند.
کشور لیتوانی ازلحاظ مساحت کشوری کوچک است اما سواحلی روبه‌دریای زیبا و دیدنی بالتبک دارد. این کشور دیدنی بزرگ‌ترین و جنوبی‌ترین کشور دریای بالتیک است. تاریخ کشور لیتوانی بسیار غنی و پربار بوده است و در هر گوشه از آن می‌توان آثاری از همسایه‌های این کشور نیز مشاهده کرد.
در قرن چهاردهم میلادی این کشور مرزهایی گسترده داشت به‌نحوی‌که به‌عنوان بزرگ‌ترین کشور اروپایی شناخته می شد. این کشور دیدنی و جذاب درگذشته به دوک‌نشینی اروپا مشهور بوده است. این دوک نشینی با کشور لهستان یک اتحادیه تشکیل دادند که پس از دویست سال توسط حمله امپراتوری روسیه از هم پاشید.
به این ترتیب لیتوانی امروزه تشکیل شد و مابقی مرزهای آن توسط کشور روسیه گرفته شد. این کشور طی جنگ های جهانی نیز آسیب های زیاد و جدی دید. در جنگ جهانی اول این کشور توسط شوروی گرفته شود و پس از آن در جنگ جهانی دوم توسط آلمان اشغال شد.
کشور لیتوانی یکی از بیست و شش کشور حوزه شینگن است. این کشور همچنین در سازمان های ناتو، شورای اروپا و اتحادیه اروپا نیز عضویت دارد. این کشور اقتصاد بسیار قوی دارد. در سازمان ملل متحد نام لیتوانی به عنوان یکی کشور با بالاترین رده توسعه انسانی می درخشد.

وقت سفارت لیتوانی

چگونه وقت سفارت لیتوانی بگیریم؟

برای این که موفق به اخذ وقت سفارت لیتوانی شوید کافی است تا با مشاورین مجرب ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت ویزابان تماس بگیرید. ما این جا هستیم تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنیم و راه را برای شما نمایان کنیم. با ما همراه شوید تا در کمترین زمان ممکن وقت سفارت لیتوانی را اخذ کنید.
وقت سفارت لیتوانی به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن وارد سفارت این کشور شوید. شما باید کلیه مدارک خود را همراه با هزینه صدور ویزا به سفارت تحویل دهید. سفارت پس از تحویل گرفتن مدارک شما آن ها را بررسی می کند و پاسخ خود را به شما ابلاغ می کند.

چگونه ویزای شینگن لیتوانی بگیریم؟

برای اخذ ویزای شینگن لیتوانی اولین گام گرفتن وقت سفارت لیتوانی است. به این ترتیب می‌توانید در تاریخ مشخص شده باید با کلیه مدارک خود به سفارت مراجعه کنید تا بررسی پرونده شما آغاز شود. سفارت مدارک را از شما دریافت می کند و بررسی را آغاز می کند.
نکته مهم این است که در تاریخ تعیین شده باید با کلیه مدارک به سفارت کشور لیتوانی مراجعه کنید. سفارت مدارک شمار را بررسی می کند و پس از گذشت مدت زمانی محدود به شما پاسخ خواهد داد. نکته مهم این است که شما باید مدارک خود را به صورت ترجمه شده و با مهر رسمی به سفارت ارائه دهید.
دقت داشته باشید که پرداخت هزینه سفارت باید به صورت نقدی و به دلار باشد. سفارت هیچ گونه کارت اعتباری را نمی پذیرد و تنها پول نقد را قبول می کند. برای پرداخت بهتر است که کل هزینه را بدون کم و زیاد پرداخت نمایید. در ضمن منتظر باقی مانده پول خود هم نباشید.
سفارت طی دو تا چهار هفته کل مدارک شما را بررسی می کند. این مدارک باید نشان دهند که شما به خاک وطن خود باز می گردید و قصد ماندن در کشور مقصد را ندارید. سفارت پس از این مدت به شما پاسخ خود را ابلاغ می کند. این پاسخ ممکن است مثبت و یا منفی باشد.
در صورتی که پاسخ سفارت مثبت باشد باید در کمتر از دو ماه به این سفارت وارد شوید و ویزای خود را دریافت کنید. در صورتی که پاسخ سفارت منفی باشد هشت تا شانزده هفته بعد با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره می توانید اقدام کنید. دقت داشته باشید علت را برطرف کرده و دوباره اقدام نمایید.

چه مدارکی برای اخذ ویزای لیتوانی لازم است؟

شما باید مدارکی را ارائه دهید که سفارت می خواهد. فلسفه ارائه این مدارک بررسی وابستگی شما به خاک ایران است. در صورتی که به خاک ایران وابستگی داشته باشید و سفارت مطمئن شود که به خاک ایران باز می گردید، ویزای شما را صادر خواهد کدر. اگر سفارت احساس کند که شما خاک کشور لیتوانی را اشغال می کنید هیچ گاه برای شما ویزا صادر نخواهد کرد.
این مدارک باید در دو نسخه اصل و کپی تهیه شود. کلیه مدارک باید ترجمه شده باشند و مهر سفارت داشته باشند. پس از این که مدارک خود را تهیه کردید به چیدمان آن نیز دقت کنید. چیدمان مدارک شما باید مطابق با استاندارد سفارت باشد که مشاورین ما برای شما این کار را انجام خواهند داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *