چگونه وقت سفارت مجارستان بگیریم؟

چرا به کشور مجارستان سفر کنیم؟

با وقت سفارت مجارستان و اخذ ویزای این کشور می توانید سفری شگفت انگیز را آغاز کنید. در سفر به مجارستان می توانید علاوه بر گردش در این کشور از تک تک جاذبه های آن نیز دیدن کنید. مجارستان جاذبه های زیادی دارد و از جمله کشورهای اروپایی می باشد که تاریخی غنی دارد.

مجارستان یکی از کشورهای اروپایی است که مردم زیادی به منظور تجارت وارد این کشور می شوند. از گذشته تاکنون بازارهای رنگارنگ و پر هیاهوی کشور مجارستان مشهور بوده است. در این کشور می توانید تا آن جا که می خواهید به خرید و گشت و گذار بپردازید.

مجارستان را برای سفر انتخاب کنید تا بتوانید با اخذ ویزای شینگن این کشور علاوه بر گردش در مجارستان به سایر کشورها نیز سفر کنید. سایر کشورهای شینگن را نیز با این ویزا می توانید ببینید و از تمام آن ها دیدن کنید. از جمله جاذبه های این کشور پایتخت آن یعنی شهر زیبای بوداپست می باشد.

بوداپست به شهر چراغ ها نیز مشهور است. این شهر در شب به زیبایی می درخشد. از دورترین نقاط نیز می توانید شهر بوداپست را ببینید و از این همه زیبایی به حیرت در آیید. کشور مجارستان یکی از کشورهای اروپایی است که مساحت چندانی ندارد اما جمعیت متوسطی در آن ساکن است.

در سفر به کشور مجارستان دست از قایق سواری بر ندارید. رود دانوب درست از میان شهر بوداپست می گذرد و شما می توانید با قایق سواری در این کشور از تمام مناظر آن دیدن کنید و غرق در لذت شوید. مشاهده غروب خورشید در کشور مجارستان یکی از برترین مناظری است که می‌توانید ببینید.

وقت سفارت مجارستان

چگونه وقت سفارت مجارستان بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت مجارستان کافی است تاب ا مشاورین مجرب ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت visaban تماس بگیرید. ما این جا هستیم تا شما را در این راه یاری کنیم و در کمترین زمان ممکن بتوانید به این کشور سفر کنید. وقت سفارت مجارستان را می توان به صورت آنلاین اخذ کرد.

وقت سفارت مجارستان به صورت آنلاین به شما این امکان را می دهد تا به راحتی بتوانید درخواست خود برای اخذ ویزا را به این کشور ابلاغ کنید. وقت سفارت مجارستان به دو صورت عادی و فوری قابل اخذ است که با وقت سفارت فوری می توانید ورود دو هفته ای به سفارت این کشور داشته باشید.

پس از اخذ وقت سفارت مجارستان چه کنیم؟

پس از این که وقت سفارت مجارستان را اخذ کردید می توانید در تاریخ مشخص شده با کلیه مدارک خود به سفارت این کشور مراجعه کنید. سفارت بررسی پرونده شما را آغاز می کند و پس از آن پاسخی را به شما ابلاغ می کند. این پاسخ ممکن است مثبت و یا منفی باشد.

در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد می توانید گذرنامه خود را به سفارت ارائه دهید تا ویزای شما در آن درج شود. اگر پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد هم می توانید دو تا چهار ماه پس از اخذ پاسخ با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ ویزا اقدام کنید.

مدارکی که به سفارت ارائه می دهید باید کامل باشد. این مدارک به همراه هزینه صدور ویزا از شما دریافت می شود و می توانید درخواست خود را ابلاغ نمایید. دقت داشته باشید که مدارک شما باید ترجمه شده باشند و یک نسخه کپی از آن تهیه شود. البته دقت داشته باشید که این مدارک باید نشان دهند که شما به خاک ایران باز می گردید.

وقت سفارت مجارستان

مدارک لازم برای ویزای مجارستان چیست؟

کلیه مدارکی که به سفارت ارائه می دهید در یک فایل در ادامه خواهد آمد. این مدارک باید استانداردهایی را داشته باشند تا توسط سفارت پذیرفته شوند. مدارک شما باید در دو نسخه کپی و اصل به سفارت ارائه شود تا سفارت پس از تطبیق اصل و کپی این دونسخه، نسخه اصلی را به شما بازگرداند.

مدارک لازم برای وقت سفارت

چند نکته در این جا لازم به ذکر است. نکته اول درباره بیمه نامه مسافرتی است. این بیمه نامه باید توسط یک شرکت معتبر صادر شود. این شرکت باید تا سی هزار یورو از مخارج شما را پرداخت کند. این مخارج احتمالی و تصادفی هستند و به این ترتیب در صورت بروز تصادف، بیماری، فوت و … هزینه های شما را تا سقف مشخصی می پردازند.

این مدارک باید به ترتیب خاصی چیده شوند و تمام آن ها دارای مهر یک دارالترجمه رسمی باشند. چیدمان مدارک نیز از مهم ترین نکاتی هستند که باید آن را رعایت کرد. مجارستان کشوری است که ظاهر کلاسیک و تاریخی خود را حفظ کرده است و کم ترین تغییری در ظاهر آن ایجاد نشده است.

دقت داشته باشید که اگر دعوت‌نامه ندارید باید واچر هتل ارائه دهید. واچر هتل شما باید دارای نام و سربرگ رسیم هتل باشد. دقت داشته باشید که هتل شما باید قابلیت کنسلی داشته باشد تا بتوانید به راحتی در صورت ریجکت شدن هتل را کنسل کنید. این هتل باید حداقل چهار ستاره باشد و در حومه شهر نباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *