وقت سفارت یونان در تهران

وقت سفارت یونان در تهران

کشور یونان به دلیل مکان های تریستی و دیدینی زیاد مقصد سفر شمار زیادی از گردشگران از سراسر دنیا می باشد.از این رو تقاضا برای وقت سفارت یونان در تهران معمولا همواره وجود داشته است. متقاضیان وقت سفارت یونان در تهران باید بدانند که ویزای توریستی یونان معمولا به صورت یک ماهه صادر می شود. برخی شایعات درخصوص سخت گیر بودن سفارت یونان برای ویزا دادن به مسافران وجود دارد که لازم است بدانید تمام کشورهای شینگن با اختلاف ناچیزی در ویزا دادن به مسافر متفاوت هستند.گرفتن ویزای یونان هم به همین صورت می باشد و قوانین غیر متعارفی برای ریجکت کردن مسافرین ندارد.متقاضیان وقت سفارت یونان در تهران می توانند هم درخواست ویزای سینگل داشته باشند و هم ویزای مولتی یونان.

وقت سفارت یونان در تهران

ویزای توریستی یونان

همانطور که گفته شد ویزای توریستی زمانی برای مسافر صادر می شود که قصد سفر به یونان برای بازدید این کشور را داشته باشند و نیاز ضروری به داشتن دعوتنامه را ندارد و تنها با داشتن واچر هتل می توانند درخواست وقت فوری سفارت یونان و ویزای توریستی یونان را داشته باشند.

وقت فوری سفارت یونان در تهران

کشور یونان با سیستم آنلاین و منظمی که در وقت دهی به مسافران دارد مشکل خاصی برای گرفتن وقت فوری سفارت یونان وجود نخواهد داشت و متقاضیانی که قصد گرفتن ویزای شینگن فوری را دارند در حل حاضر بهترین گزینه برای سریع ترین ورود به سفارت گرفتن وقت فوری سفارت یونان می باشد.

چگونگی گرفتن وقت سفارت یونان در تهران

چگونگی گرفتن وقت سفارت یونان برای خیلی ها سوال بوده و برای جواب آن باید بدانید که وقت سفارت یونان به صورت آنلاین گرفته می شود و شخص یا کارشناسی که این کار را انجام می دهد می بایست آشنایی کافی را در این زمینه داشته باشد تا برای ویزا شدن و قبول درخواست وی مشکلی به وجود نیاید.درصورتیکه خود اقدام به گرفتن وقت سفارت یونان می نمایید حتما این کار را با دقت انجام داده و تمام بخش های ضروری را با دقت پر کنید و حتما این اطلاعات را به صورت دقیق وارد کنید.

مدارک لازم گرفتن وقت سفارت یونان در تهران

  • مدارک شناسایی ایرانی ازجمله شناسنامه و کارت ملی
  • داشتن گذرنامه ای که از تاریخ آن حداقل ۶ ماه پس از صدور ویزا اعتبار داشته باشد، درغیر این صورت ابتدا گذرنامه خود را تعویض و تمدید بنمایید.توجه کنید که گرفتن کپی از ۵ صفحه اول گذرنامه مسافر و حتما صفحاتی که دارای مهر ویزا هستندد ضروری خواهد بود.
  • سه قطعه عکس رنگی جدید و حداکثر سه ماهه با سایز ۳۵ میلیمتر در ۴۵میلیمتر باشد و تمام رخ.
  • ارائه مدارک وضعیت شغلی که برای مشاغل مختلف به این صورت می باشد که :
  • کارکنان رسمی باید گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی و گواهی مرخصی را ارائه نمایند.
  • کارکنان شرکت های خصوصی بهتر است علاوه بر اماده کردن مدارک فوق یک کپی از روزنامه رسمی یا دیگر مدارک شرکتی که درر آن مشغول به کار می باشند را ارائه نمایند.
  • کارکنانی که شغل آزاد دارند باید کارت شناسایی که از صنف کاری خود دریافت نموده اند به همراه پرینت مالی شفاف خود به سفارت ارائه کنند.
  • دانش آموزان و دانشجویان علاوه بر ارائه سند مالکیت می بایست گواهی اشتغال به تحصیل معتبر نیز به همراه داشته باشند.
  • زنان خانه دار باید پرینت مالی شخصی را که کفالت و سرگرستی وی را بر عهدا دارند ارائه نمایند.

توجه : کلیه مدارک فوق نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارد و داشتن کپی ازتمامی مدارکی که همراه می برید ضروری می باشد.

وقت سفارت یونان

نکته مهم ویزای توریستی یونان

مسافرینی که درخواست ویزای توریستی یونان را دارند و دعوتنامه برای انجام این کار را ندارند می بایت حتما به جای آن از واچر هتل و رزرو بلیط هواپیما معتبر استفاده کنند و حتی اگر تصمیم دارند از یونان و از طریق ویزای شینگن یونان به کشور دیگری سفر کنند تا جایی که امکان دارند از گفتن این موضوع به مامورین سفارت در روز مصاحبه خودداری نمایند.نکته دیگری که مسافران به آن بی توجهی می کنند نبردن مدارک در طول مدت زمان سفر به همراه خود است.در برخی موارد دیده شده است که به هنگام ور.د به کشور یونان مجددا مامورین مرزی درخواست بازبینی مدارک مسافر را می نمایند که در صورتیکه مدارک را به همراه نداشته باشند از ورود مسافر به داخل یونان خودداری می کنند.

 

فرم درخواست وقت سفارت یونان

مسافرین و متقاضیان می بایست ابتدا فرم اطلاعات مورد نیاز وقت سفارت یونان را مطالعه و تکمیل نمایند ( برای دانلود فرم وقت سفارت یونان  اینجا کلیک کنید) سپس از طریق تلگرام برای کارشناس مربوطه خود به همراه عکس یا اسکن صفحه اول پاسپورت خود ارسال نمایید و در کمترین زمان کانفرم وقت سفارت خود را دریافت نمایید.

 

بیمه مسافرتی برای یونان

توجه کنید که یکی از مهمترین مدارک برای ارائه به سفارت بیمه مسافرتی می باشد که جدا از قوانین اجباری در این باره داشتن بیمه مسافرتی خیال شما را از هرگونه خطرات احتمالی و متحمل شدن هزینه های درمانی راحت می نماید.

 

آدرس سفارت یونان در تهران

تهران ، خیابان نلسون ماندلا یا آفریقا، بلوار اسفندیار ، پلاک  ۴۳

 

هزینه گرفتن وقت سفارت یونان

تعرفه وقت سفارت یونان در تهران برای مسافر مبلغ ۳۰۰ هزار تومان و برای آژانس های همکار مبلغ ۲۵۰ هزار تومان می باشد.تمام تلاش کارشناسان ما ارائه خدمات مشاوره ای و تخصصی حرفه ای به مسافران در این زمینه بوده و در کوتاه ترین زمان می توانید کانفرم وقت خود را از کارشناسان ما دریافت نمایید.نکته قابل ذکر این است که کلیه مسئولیت مربوز به ویزا شدن یا نشدن متقاضی به عهده خود شخص بوده و این مجوعه صرفا اقدام به گرفتن وقت نموده و سعی در راهنمایی مسافر به بهترین نحو می نماید.

 

برای گرفتن وقت سفارت یونان با کارشناسان ما از طریق راههای ارتباطی در تماس باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *