ویزای انگلیس ارزان

مراحل اخذ ویزای کشور انگلیس

برای اخذ ویزای انگلیس ابتدا باید وقت سفارت انگلیس را داشته باشید. وقت سفارت  در تهران، ترکیه و امارات قابل اخذ است. برای اخذ وقت سفارت باید به صورت آنلاین اقدام نمایید. به این ترتیب که مدارک شما در سایت آپلود می شود و پس از پرداخت هزینه وقت سفارت به شما اختصاص داده می شود.

وقت سفارت انگلیس به صورت آنلاین و با توجه به تاریخی که می خواهید توسط مشاورین ما اخذ می شود. برای پرداخت هزینه سفارت باید با یک کارت اعتباری بین المللی اقدام کنید و پرداخت را انجام دهید. پس از طی این مرحله می توانید با کلیه مدارک خود به سفارت مراجعه کنید.

شما باید در تاریخ و ساعت مشخص شده به سفارت مراجعه کنید و مدارک خود را که به زبان انگلیسی ترجمه شده است و دارای مهر می باشد ارائه دهید. سفارت این مدراک را از شما دریافت می کند و بررسی مدارک شما را آغاز می کند. این بررسی حداقل بیست روز طول خواهد کشید.

پس از این که بررسی مدارک شما به پایان رسید می توانید منتظر پاسخ سفارت بمانید. سفارت پس از بررسی مدارک پاسخ خود را به شما ابلاغ می کند و می توانید ویزای خود را اخذ کنید. شما با طی این مراحل می توانید ویزای خود را اخذ کنید و سفر خود را به این کشور آغاز کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است تا با مشاورین مجرب ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت Visaban تماس بگیرید. ما این جا هستیم تا در کمترین زمان ممکن ویزا را برای شما اخذ کنیم و شما بتوانید سفر خود را آغاز کنید. کافی است تا با ما تماس بگیرید.

ویزای انگلیس

ویزای انگلیس ارزان

برای این که بتوانید با نازل ترین قیمت ویزای کشور انگلیس را اخذ کنید می توانید کار خود را به ما بسپارید. اگر زمان برای شما مهم باشد باید وقت سفارت فوری انگلیس را اخذ کنید تا موفق شوید در کمترین زمان ممکن سفر خود به این کشور را آغاز کنید. اگر زمان برای شما مهم باشد باید قید هزینه را بزنید.

وقت فوری سفارت انگلیس هزینه بیشتری را از شما خواهد گرفت. جریان دیگری که در هزینه تاثیر گذار است درباره اقدام برای اخذ ویزا است. انگلیس در کشورهای ترکیه و امارات نیز شعبه دارد. به این ترتیب می توانید در یکی از این کشورهای همسایه که سریع تر به پرونده ها رسیدگی می کنند نیز اقدام نمایید.

هزینه این خدمات که توسط ما ارائه می شود بسیار ارزان تر از خدماتی است که دیگران ارائه می دهند. ضمن این که ما با مشاورین برتری در ایران این جا هستیم تا شما را در این راه یاری کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ این ویزا با ما همراه باشید.

جواب ویزای کشور انگلیس

سفارت انگلیس پاسخ خود را درباره اخذ ویزای کشور انگلیس یبه همان ایمیلی که به سفارت داده بودید ارسال می کند. به این ترتیب می توانید برای اخذ ویزای اقدام نمایید. بیست روز زمان می برد تا سفارت مدارک شما را بررسی کند و پاسخ خود را به شما ابلاغ کند.

این پاسخ را باید بررسی کنید. در صورتی که مثبت باشد باید با در دست داشتن گذرنامه خود به سفارت مراجعه کنید. سفارت ویزایرا در گذرنامه شما درج می کند و پس از آن می توانید رزرو هتل قطعی انجام دهید و سفر خود را آغاز نمایید. در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد باید دوباره با برطرف کردن علت ریجکتی اقدام نمایید.

ویزای انگلیس

مدارک لازم برای ویزای کشور انگلیس

برای این که موفق به اخذ ویزای کشور انگلیس شوید باید مدارک زیر را ارائه دهید. دقت داشته باشید که مدارک شما به هیچ وجه نباید جعلی باشد. تمام تلاش خود را بکنید تا با سفارت انگلیس صادق باشید. سفاتر انگلیس از تمام مدارک شما استعلام می گیرد و تک به تک مدارک را چک می کند.

در صورتی که مدارک شما واقعی نباشد درخواست شما رد خواهد شد. بدتر از رد شدن درخواست این است که تا ده سال آینده هم نمی توایند برای اخذ هیچ نوع ویزایی از انگلیس اقدام نمایید. پس سعی کنید کلیه مدارک خود را صادقانه به سفارت انگلیس تحویل دهید.

اولین مدرکی که باید توسط شما تکمیل شود و به سفارت ارائه دهده شود، فرم سفارت است. این فرم باید به زبان انگلیسی تکمیل شود و کلیه اطلاعات را در آن تکمیل کنید. این اطلاعات شامل اطلاعات شخصی، تحصیلی، کاری و خانوادگی است. پس از این فرم باید شناسنامه را نیز ارائه دهید.

گذرنامه از دیگر مدارکی است که باید همراه داشته باشید. گذرنامهشما باید حداقل دارای یک سال اعتبار باشد و دو صفحه خالی برای درج ویزا در آن وجود داشته باشد. دو قطعه عکس، مدارک شغلی و مدارک مالی نیز از جمله مدارکی هستند که باید توسط شما به سفارت ارائه شود.

شما باید بیمه نامه مسافرتی به تعداد روزی که قصد سفر دارید همراه با واچر هتل، دعوتنامه و بلیط هواپیما را نیز ارائه دهید. در صورتی که دعوتنامه داشته باشید به واچر هتل دیگر نیازی ندارید. اما تاریخ بلیط هواپیما و دعوتنامه نیز باید تاریخی که می خواهید سفر خود را آغاز کنید یکی باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *