ویزای شینگن آلمان

آلمان

ویزای شینگن آلمان برای سفر به این کشور برای شما صادر می شود. شما می توانید توریستی و یا اقامتی برای این کشور اقدام نمایید. برای اخذ ویزای توریستی این کشور می توانید با ما در تماس باشید.

آلمان یکی از کشورهای پیشرفته قاره اروپا است. این کشور که در سیاست یکی از سران قدرت دنیا محسوب می شود در حوزه توریستی نیز مردم زیادی را به کشور خود می پذیرد.

آلمان کشوری با آب و هوای تقریبا سرد است و بیشتر ایام سال در این کشور هوا بارانی است. از شهرهای بزرگ و مهم این کشور میتوان به مونیخ، هامبورگ، برلین و … اشاره کرد.

آبمان یکی از قدرتمندترین تیم های فوتبال جهان را دارد و در فوتبال نیز می درخشد. برلین که پایتخت این کشور می باشد بهترین شهر برای کسانی است که قصد ادامه تحصیل دارند.

برلین شهری تاریخی است که هر ساله تعداد زیادی دانشجو از سراسر جهان توسط دانشگاه این شهر پذیرفته می شوند. برای سفر به این کشور زیبا و قدرتمند شما باید ویزای شینگن آلمان را اخذ کنید و روزهای خوشی را در سفر به این کشور برای خود بسازید.

واحد پول آلمان یورو است و زبان رسمی این کشور آلمانی می باشد اما برخی از مناطق به فرانسه نیز صحبت می کنند.

ویزای شینگن آلمان

 

چگونه ویزای شینگن آلمان بگیریم؟

اگر قصد سفر به این کشور را دارید تنها کافی است تا با ما تماس بگیرید. شما با یک تماس تلفنی می توانید هر آن چه نیاز دارید از ما بخواهید. برای سفر به این کشور لازم است تا وقت سفارت آلمان را اخذ کنید.

پس از دریافت وقت سفارت آلمان باید اقدام به تهیه مدارک کنید. مشاورین مجرب ما شما را به بهترین شکل راهنمایی خواهند کرد تا سفری خوش و راحت را به این کشور زیبا داشته باشید.

 

 

انواع ویزای شینگن آلمان چیست؟

شما برای سفر به این کشور ابتدا باید نوع ویزای خود را مشخص کنید. نوع ویزای شما زمانی مشخص می شود که ابتدا هدف شما از سفر مشخص باشد. در نتیجه شما می توانید ویزای شینگن آلمان خود را از انواع زیر انتخاب کنید:

 1. ویزای شینگن آلمان ترانزیت:

این نوع ویزا زمانی صادر می شود که شما قصد سفر به کشوری خارج حوزه شینگن را داشته باشید اما مجبور شوید در این کشور خط هوایی خود را تغییر دهید و کمتر از ۴۸ ساعت خاک این کشور را ترک کنید.

در این ویزا شما حق خروج از فرودگاه را ندارید و در اولین فرصت باید از آلمان خارج شوید.

 

 1. ویزای شینگن آلمان توریستی:

این نوع ویزای برای عموم مردم است و ویزایی است که توسط توریست ها قابل اخذ است. با ویزای نوع C شما می توانید نود روز در این کشور اقامت داشته باشید.

اما بهتر از قبل از پایان اعتبار ویزای خود خاک این کشور را ترک کنید. نکته دیگر این است که این ویزا در انواع یکبار ورود و دو بار ورود صادر می شود. ویزای یک بار ورود با اولین خروج شما از کشور آلمان باطل خواهد شد.

ویزای دو بار ورود این امکان را به شما می دهد تا تنها دو بتر این کشور را ترک نمایید.

 

 1. ویزای شینگن آلمان بلند مدت:

این ویزا در واقع نوعی از ویزای توریستی است با قابلیت چند بار ورودی! با این ویزا شما می توانید به مدت پنج سال به این کشور رفت و آمد کنید.

این ویزا در اصطلاح ویزای نوع D است و بیشتر مورد تقاضای تجار، بازرگانان و دانشجویان است. البته توسط والدین و نزدکیان کسانی که در این کشور زندگی می کنند نیز استفاده می شود.

 

 1. ویزای شینگن آلمان الحاقی:

این ویزا برای کسانی است که همسرشان شهروند این کشور است و یا دارای اقامت دائم این کشور می باشد. این دسته از افراد می توانند با استفاده از این ویزا به کشور آلمان سفر کنند.

 

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن آلمان چیست؟

شما با ورود به کشور آلمان و اخذ ویزای شینگن این کشور می توانید به ۲۶ کشور حوزه شینگن سفر کنید. شما برای اخذ ویزای شینگن آلمان باید مدارکی را به سفارت تحویل دهید که در ادامه خواهیم گفت.

 1. فرم سفارت

این فرم را باید تکمیل کنید و به سفارت تحویل دهید.

 

 1. شناسنامه

سندی که نشان می دهد شما دارای هویت ایرانی هستید و حتما باید دارای عکس باشد.

 

 1. گذرنامه

باید دارای شش ماه اعتبار از زمان صدور ویزا باشد.

 

 1. عکس

سه قطعه عکس ۶*۴ که زمینه آن سفید باشد و ۸۰ درصد صورت متقاضی در آن پیدا باشد.

 

 1. گواهی اشتغال به کار

نامه ای که نشان دهد شما مشغول به کار هستید. این نامه می تواند گواهی اشتغال به کار ، حکم کار گزینی، پروانه وکالت، جواز کسب و … باشد.

هر آن چه که نشان دهد شما در وطن خود دارای شغل می باشید و از لحاظ مالی تامین می شوید مورد پذیرش سفارت خواهد بود.

 

 1. تمکن مالی

شما باید سندی را ارائه دهید که نشان دهد شما دارای خانه، زمین، اتومبیل و … می باشید.

 

 1. گردش حساب

گردش سه ماه اخیر حساب خود را باید ارائه دهید. این برگه باید با تایید و مهر و امضای بانک شما باید.

 

 1. دعوتنامه

از طرف یکی از بستگان و یا دوستان همراه با امضا و تاریخ باید برای شما ارسال شود. شخص ارسال کننده باید دارای اقامت دائم آلمان باشد و یا این که شهروند این کشور باشد.

 

 1. واچر هتل

شما باید برگه ای که نشان دهد برای تمام مدت اقامت خود هتل رزرو کرده اید را به سفارت تحویل دهید.

 

 1. بلیط هواپیما

شما باید بلیط رفت و برگشت خود را به سفارت تحویل دهید.

 

 

 

جهت اخذ وقت سفارت آلمان  و ویزای شینگن آلمان کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *