صفر تا صد ویزای شینگن لوکزامبورگ

نوبت سفارت لوکزامبورگ

برای این که بتوانید ویزای شینگن لوکزامبورگ را اخذ کنید، باید وقت سفارت لوکزامبورگ را اخذ کنید. متأسفانه لوکزامبورگ در ایران سفارت خانه ندارد به همین دلیل برای اخذ ویزای این کشور باید به یکی از کشورهای همسایه که لوکزامبورگ در آن ها سفارت خانه دارد مراجعه کنید.

برای اخذ وقت سفارت لوکزامبورگ به روش آنلاین می توانید اقدام کنید. برای این کار کافی است تا با شرکت ماکان سیر آسمان ازتباط برقرار کنید. کارمندان این شرکت تمام توان خود را در این زمینه برای شما می گذراند. ماکان سیر از شرکت های پشتیبان سایت VISABAN  می باشد.

هر شخصی برای زندگی و سفر خود برنامه ای دارد. برای این که به برنامه خود برسید بهتر از شش هفته قبل از تاریخ مورد نظر خود برای اخذ ویزای این کشور اقدام کنید. ابتدا باید وقت سفارت لوکزامبورگ را اخذ کنید. در تاریخ تعیین شده با مدارک گفته شده به سفارت مراجعه نمایید.

وقت سفارت لوکزامبورگ در دو نوع عادی و فوری وجود دارد که با توجه به برنامه خود می توانید یکی از آن ها را رزرو کنید. وقت سفارت فوری باعث می شود تا کمتر از یک ماه وارد سفارت شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر به وقت سفارت لوکزامبورگ مراجعه کنید.

ویزای شینگن لوکزامبورگ

سفر به لوکزامبورگ

اگر بخواهیم به یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان اشاره کنیم باید نام کشور لوکزامبورگ را بیاوریم. این کشور ثروتمند و البته زیبا و دیدنی است. این کشور از برترین کشورهای اروپایی است که برای بازدید از آن می توانید در هر زمانی اقدام کنید.

پایتخت کشور لوکزامبورگ شهر دیدنی و زیبای لوکزامبورگ است. این کشور معمولاً پذیرای مسافران بسیار ثروتمند است که قصد تفریح در این کشور را دارند. این کشور درست در شمال قاره اروپا واقع شده است و در فصل زمستان مکان خوبی برای انجام تفریحات زمستانی است.

برای سفر به لوکزامبورگ لباس های گرم همراه خود داشته باشید و البته جیب هایتان را نیز پر پول کنید. در سفر به لوکزامبورگ می توانید از تمام جاذبه های این کشور کوچک دیدن کنید. ماشین های لوکس، هتل های لوکس، وجود انواع مختلفی از برندها در این کشور  باعث جذب هر چه بهتر مسافران شده است.

مدارک لازم برای ویزای شینگن لوکزامبورگ

برای اخذ ویزای شینگن لوکزامبورگ باید مدارکی را به سفارت این کشور ارائه دهید. این مدارک باید استانداردهایی را داشته باشد که در ادامه خواهیم گفت. مدارکی که باید ارائه دهید شامل موارد زیر است:

  1. شناسنامه

باید دارای عکس باشد و هویت شخص را نشان دهد.

  1. گذرنامه

حداقل دارای شش ماه اعتبار از زمان صدور ویزا باشد و دو صفحه خالی برای درج امضاهای سفارت در آن داشته باشد.

  1. عکس

دو قطعه عکس شش در چهار که زمینه سفید داشته باشد و هشتاد درصد چهره متقاضی در آن پیدا باشد. نباید بیش از شش ماه از زمان چاپ آن گذشته باشد.

  1. تمکن مالی

نامه ای با مهر و سربرگ رسمی بانک که نشان دهد شخص متقاضی دارای سرمایه ای در بانک می باشد.

  1. سند مالکیت

این سند باید نشان دهد که شخص دارای یک ملک،آپارتمان، مغازه و … در ایران می باشد.

  1. نامه اشتغال به کار

این گواهی باید نشان دهد که شخص مشغول به کار است و دارای شغلی می باشد. این گواهی با توجه به شغل افراد می تواند متفاوت باشد.

  1. سند ازدواج

کلیه افراد متأهل باید این سند را ارائه دهند. این سند باید به طور کامل ترجمه شود.

  1. بیمه نامه مسافرتی

باید از سوی شرکتی معتبر باشد و تا سقف سی هزار یورو از هزینه های احتمالی مسافر را بپردازد. این هزینه های شامل بیماری، تصادف، فوت، سرقت و … می باشد.

  1. رزرو هتل

برای تمام مدتی که قصد اقامت در کشور مقصد رادارید باید محل اقامتی برای خود معرفی کنید. درصورتی که هتل رزرو می کنید واچر آن را به سفارت تحویل دهید.

  1. رزرو بلیط هواپیما

به تاریخ رفت‌وبرگشت باید بلیط هواپیما رزرو کرد و همراه با دیگر مدارک به سفارت ارائه داد. دقت داشته باشید که بلیطی رزرو نمایید تا قابلیت کنسلی داشته باشد.

ویزای شینگن لوکزامبورگ

 

ویزای تضمینی لوکزامبورگ

قصد داریم تا اطلاعاتی را دریاره ویزای شینگن لوکزامبورگ در اختیار شما قرار دهیم. بسیاری از سایت ها وشرکت های مختلف درباره ویزای تضمینی صحبت می‌کنند. در حقیقت هیچ کس نمی تواند تضمین کند که شما موفق به اخذ ویزای شینگن لوکزامبورگ می شوید و یا نمی شوید.

در حقیقت این ویزا به مدارک شما داده می شود. مدارک شما باید نشان دهنده این باشد که به ایران باز می گردید و قصد ماندن در کشور مقصد را ندارید. هر چه وابستگی شما به خاک کشورتان بیشتر باشد در نتیجه احتمال این که شما به ایران باز گردید هم بیشتر است.

سفارت با بررسی مدارک شما باید به این نتیجه برسد که به خاک ایران باز می گردید. در صورتی که احساس کند به خاک ایران باز نمی‌گردید با درخواست شما موفقت نخواهد کرد. با این تفاسیر هیچ ویزایی که تضمین شده باشد وجود نخواهد داشت. اما این که مدارک شما چگونه چیده شود و چه مدارکی تهیه کنید می تواند باعث ویزا شدن شما شود.

مشاورین ما با تجربه ای که دارند می توانند شما را در این راه یاری کنند. این که کدام مدرک را کجا بگذارید و چه مدارکی را تهیه کنید را تنها افراد با تجربه می دانند. البته برخی از شرکت ها با دریافت هزینه های هنگفت از شما اقدام به تهیه برخی از مدارک می کنند که این مدارک دروغین می باشند.

سفارت به سرعت این مدارک را بررسی می کند و صحت آن ها را بررسی می کنند. در صورتی که دروغین بودن این مدارک آشکار شود به سرعت درخواست شما رد می شود و موفق به اخذ ویزای شینگن این کشور نمی شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *