از وقت سفارت تا ویزای شینگن لیتوانی

انواع ویزای لیتوانی

ویزای شینگن لیتوانی انواع مختلفی دارد که می توانید با توجه به شرایط خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. پس از اخذ ویزای مورد نظر خود می توانید سفر خود به این کشور را آغاز کنید. لیتوانی انواع مختلفی از ویزا را در اختیار مسافران قرار می دهد تا با توجه به شرایط خود یکی از آن ها را انتخاب کنند و سفر خود را آغاز نمایند.

ویزای تجاری لیتوانی به متقاضیان این امکان را می دهد تا به صورت تجاری وارد این کشور شوند. به این ترتیب مسافران می توانند وارد این کشور شوند و به کار مورد نظر خود بپردازند. این ویزا با ارائه مدارک شغلی صادر می شود. به طور معمول این ویزا توسط تجاری، صاحبان مشاغل، افراد جویای کار و … قابل اخذ است.

ویزای تحصیلی لیتوانی هم برای افرادی است که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند. این افراد با اخذ پذیرش از دانشگاه های لیتوانی می توانند برای اخذ این نوع ویزا اقدام کنند. ویزای تحصیلی لیتوانی به افراد این امکان را می دهد تا به راحتی بتوانند در این کشور به تحصیل بپردازند.

 

 

انواع ویزای توریستی لیتوانی چیست؟

ویزای توریستی لیتوانی به مسافران این امکان را می دهد تا به کشور لیتوانی وارد شوند و با توجه به نوع ویزای خود در این کشور اقامت داشته باشند. ویزای توریستی لیتوانی کوتاه مدت به شما این امکان را می دهد تا در مدت نود روز در خاک کشور لیتوانی بمانید و از جاذبه های آن لذت ببرید.

ویزای توریستی یک‌بار ورود به مسافران این امکان را می دهد تا تنها یک بار وارد کشور لیتوانی شوند. پس از اولین خروج از کشور ویزا منقضی می شود و دیگر امکان سفر دوباره به این کشور را نخواهند داشت. ویزای توریستی دو بار ورود نیز با دومین خروج از کشور منقضی می شود.

البته نوع دیگری از ویزای توریستی هم ویزای توریستی چند بار ورود است. این نوع ویزا به مسافران این امکان را می دهد تا به راحتی بتوانند به مدت پنج سال وارد این کشور شوند. در هر بار ورود به این کشور می توانند نود روز در خاک این کشور اقامت داشته باشند.

ویزای شینگن لیتوانی

 

 

از وقت سفارت تا ویزای شینگن لیتوانی

برای این که به کشور لیتوانی سفر کنید، باید ویزای شینگن لیتوانی را اخذ کنید. برای اخذ این ویزا باید وقت سفارت لیتوانی می توانید با مشاورین مجرب و متخصص ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت Visaban تماس حاصل نمایید. وقت سفارت لیتوانی شما را در این امر یاری می‌کند.

پس از اخذ وقت سفارت لیتوانی می توانید در تاریخ مشخص شده به سفارت مراجعه کنید تا موفق به دریافت ویزای شینگن لیتوانی شوید. با اخذ این ویزا می توانید در کمترین زمان ممکن سفر خود را آغاز کنید و به کشور زیبای لیتوانی سفر کنید. این کشور جاذبه های بسیاری دارد که می توانید آن ها را ببینید.

 

 

چگونه مدارک خود را به سفارت لیتوانی ارائه دهیم؟

برای اخذ ویزای شینگن لیتوانی می توانید مدارکی را به سفارت ارائه دهید، بر اساس این مدارک می توانید اقدام به اخذ ویزای شینگن لیتوانی نمایید. ویزای شینگن لیتوانی همان طور که گفتیم به شما این امکان را می دهد که به منظور یک سفر توریستی از این کشور دیدن کنید.

این مدارک باید استانداردهایی را رعایت کنند و بر اساس این استانداردها به سفارت تحویل داده شوند. این مدارک باید چیدمان خاصی را داشته باشند. این چیدمان باعث می شود تا بررسی مدارک سریع تر و راحت تر توسط سفارت انجام شود. دقت داشته باشید که کلیه مدارک شما باید ترجمه شده باشند و در دو نسخه کپی و اصل به سفارت تحویل داده شوند.

ویزای شینگن لیتوانی

 

 

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن لیتوانی

دقت داشته باشید که مدارک شما باید شامل مدارک شخصی، مالی و … باشند. البته از جمله مدارکی که بسیار مهم می باشد داشتن دعوت‌نامه یا واچر هتل، رزرو بلیط هواپیما و بیمه نامه مسافرتی است. داشتن دعوت‌نامه در روند پرونده شما تأثیر گذار خواهد بود. در صورتی که دعوت‌نامه نداشته باشید ارائه واچر هتل الزامی است.

در حقیقت ارائه دعوت‌نامه و یا داشتن واچر هتل برای این است که از محل اقامت شما در کشور مقصد مطمئن شوند. در صورتی که واچر هتل ارائه دهید می تواند جایگزین مناسبی برای دعوت‌نامه باشد. رزرو بلیط هواپیما نیز از جمله مدارکی است که باید به سفارت ارائه دهید.

دقت داشته باشید که هتل و هواپیمایی که رزرو می کنید باید قابلیت کنسلی داشته باشد. در حقیقت به این نوع رزرو، رزرو غیر قطعی می گویند. رزرو هتل حتماً باید با پرداخت باشد. یعنی شما با یک کارت اعتباری بین المللی برای هتل مورد نظر خود رزرو انجام داده باشید.

بیمه نامه مسافرتی هم برای مسافران الزامی است. این بیمه نامه باید کلیه هزینه های مسافران را که شامل هزینه های درمان، تصادف، فوت و … می شود را بپردازد. این بیمه نامه باید متعلق به یک شرکت معتبر باشد تا مورد تائید سفارت واقع شود.

 

 

مدت اعتبار ویزای شینگن لیتوانی چقدر است؟

مدت اعتبار این ویزا حداقل و حداکثری دارد. حداقل آن از یک روز است و حداکثر آن به سه ماه می رسد. اگر قصد داشته باشید که بیش از این مدت در کشور لیتوانی بمانید باید با کلیه مدارک خود برای اقامت اقدام نمایید. مدارک شما باید حداقل استانداردهایی برای اقامت را داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *