از وقت سفارت تا ویزای فوری مجارستان

انواع ویزای شینگن مجارستان چیست؟

برای سفر به کشور مجارستان باید ویزای این کشور را اخذ کنید. ویزای کشور مجارستان انواع مختلفی دارد که می توانید با توجه به هدف خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. انواع ویزای شینگن عبارت است از ویزای شینگن توریستی کوتاه مدت، ویزای شینگن بلند مدت، ویزای ترانزیت، ویزای الحاق به همسر، ویزای تجاری و … می باشد.

ویزای شینگن توریستی مجارستان یکی از انواع ویزاهایی است که می توانید اخذ کنید تا برای گردش در کشور مجارستان اقدام کنید. مجارستان یکی از کشورهای زیبا و دیدنی اروپایی است که می توانید در هر گوشه آن به گردش بپردازید. پایتخت این کشور دیدنی شهر زیبای بوداپست است.

ویزای توریستی کوتاه مدت به شما این امکان ار می دهد تا به مدت نود روز بتوانید از این ویزا استفاده کنید. تاریخ استفاده از این ویزا توسط سفارت برای شما مشخص می شود. ویزای توریستی بلند مدت هم به شما این امکان را می دهد تا به مدت پنج سال به خاک این کشور رفت و آمد کنید.

به ویزای بلند مدت هلند ویزای مالتی نیز می گویند. ویزای ترانزیت هم زمانی استفاده می شود که شما قصد داشته باشید تا از کشور مبدأ به کشوری غیر از مجارستان سفر کنید. به این ترتیب می توانید در فرودگاه این کشور تا بیست و چهار ساعت بمانید و پس از آن این کشور را به مقصد دیگری ترک کنید.

ویزای الحاق به همسر نیز یکی دیگر از ویزاهایی است که می توانید اخذ کنید. این ویزا به شما این امکان را می دهد تا در صورتی که همسر شما شهروند این کشور می باشد، موفق به اخذ ویزای الحاق به همسر شوید. البته دارای اقامت دائم این کشور هم باشد، می توانید برای اخذ این ویزا اقدام نمایید.

ویزای شینگن مجارستان

ویزای مجارستان تضمینی

یک حقیقتی که باید تمام مسافران بدانند درباره ویزای تضمینی است. در حقیقت هیچ تضمینی برای اخذ ویزا  وجود ندارد. اما راهنمایی ها و مواردی که مشاورین مجرب ما به شما می گویند، امتیاز شما برای اخذ ویزای هلند را افزایش می دهد. این که شما ویزای شوید یا نه پنجاه درصد به مدارکتان بستگی دارد و پنجاه درصد و هم به افسر سفارت بستگی دارد.

در حقیقت ویزایی که شما اخذ می کنید، با مدارک خود دریافت می کنید. این مدارک باید نشان دهند که شما در ایران وابستگی دارید و خاک کشور مجارستان را ترک می کنید. این که خاک کشورهای توریستی مانند مجارستان توسط گردشگران تسخیر شود موضوع هولناکی برای دولت ها و سفارت خانه‌هاست.

در صورتی که مدارک شما کامل باشد و مطابق رهنمودهای ما در چیدمان مدارک پیش روید، بی شک موفق به اخذ ویزای شینگن مجارستان می شوید. پس با ما همراه باشید تا در کمترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای هر کشوری که می خواهید، در کمترین زمان ممکن شوید.

از وقت سفارت تا ویزای شینگن مجارستان

ویزای فوری مجارستان در حقیقت با توجه به وقت سفارت مجارستان قابل اخذ است. اگر وقت فوری سفارت مجارستان را داشته باشید می توانید در کمترین زمان ممکن برای اخذ ویزای شینگن مجارستان اقدام نمایید. وقت فوری سفارت مجارستان به شما این امکان را می دهد تا ورود دو هفته ای به سفارت داشته باشید.

به این ترتیب می توانید در کمتر از دو هفته وارد سفارت شوید و درخواست خود را ابلاغ کنید. به این ترتیب شما موفق به اخذ ویزای فوری مجارستان می شوید و می تونید سفر خود را آغاز کنید. ویزای فوری مجارستان مستلزم اخذ وقت فوری سفارت مجارستان است.

ویزای شینگن مجارستان

چگونه وقت سفارت مجارستان بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت مجارستان کافی است تا با مشاورین مجرب ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت VISABAN تماس بگیرید. ما این جا هستیم تا هر آنچه نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهیم. با ما موفق به اخذ ویزای فوری مجارستان خواهید شد. برای اخذ این وقت باید یک عکس از صفحه اول گذرنامه خود با یک قطعه عکس به همکاران ما ارسال کنید.

ما در کمترین زمان ممکن وقت سفارت را برای شما اخذ خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. وقت سفارت مجارستان را به صورت آنلاین باید اخذ کنید و پس از آن در تاریخ مشخص شده به سفارت مراجعه نمایید تا موفق به اخذ ویزای فوری مجارستان شوید.

هزینه اخذ ویزای شینگن مجارستان چقدر است؟

هزینه اخذ ویزای شینگن مجارستان با توجه به سن و نوع ویزا متفاوت است. هزینه صدور ویزا برای افراد زیر شش سال و بالای هشتاد سال رایگان است. این افراد از انجام انگشت نگاری معاف هستند و به همین جهت هزینه ای هم از آن ها اخذ نمی شود.

افراد بین شش تا دوازده سال هزینه ای کمتر از افراد بالغ را باید بپردازند و باقی افراد هزینه را به طور کامل باید پرداخت کنند. این هزینه با توجه به نوع ویزا نیز متفاوت است و بهتر است که با ما تماس بگیرید. دقت داشته باشید که سفارت تنها پول نقد از شما می پذیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *